WELEDA Berken anti cellulite olie (100 ml)
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Berken Anti Cellulite Olie bevat een uitgekiende combinatie van actieve plantenextracten die de vetafbraak in de onderste huidlagen stimuleren en de afvoer van afvalstoffen en vocht activeren. De tarwekiemolie en het olie-extract van rozemarijn bevorderen de doorbloeding en ondersteunen het herstellend vermogen van de huid en het bindweefsel.
Ingrediënten:
Abrikozenpitolie, Jojobaolie, Tarwekiemolie, Berkenbladextract, Extract van stekelige muisdoorn, Extract van rozemarijn blad, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral
Gebruik:
2 maal per dag inmasseren gedurende 4 weken op een nog vochtige huid. Voor een optimaal resultaat wordt aangeraden als aanvulling de Berken Douchepeeling te gebruiken, om de inwerking van de actieve bestandsdelen te vergroten. De effecten worden versterkt wanneer u gezond eet en regelmatig beweegt.
Fabrikant:
Weleda AG
73525 Schwäbisch-Gmünd
Duitsland
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Verzachtende en beschermende crème Universele basiscrème ter voorkom...
Versterkt en voedt met jojoba & B5
Verzachtende basiscrème met 20% vaseline
Het zachtste oordopje ter wereld met een hoge demping voor maximale ru...