Louis Widmer Skinappeal Zuiverende Lotion zonder Parfum (150 ml)
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
De Louis Widmer Skinappeal Zuiverende Lotion zonder Parfum (150 ml) is een lotion die speciaal is ontwikkeld voor de onzuivere, vette en acnegevoelige huid. Deze lotion bevat regulerend lipoaminozuur, allantoïne en panthenol, die samen bijdragen aan een betere huidconditie. Het product helpt bij het verminderen van verstopte poriën, het afremmen van onzuiverheden en het verwijderen van overtollig talg, met een antibacteriële werking.
De actieve ingrediënten zijn onder andere panthenol, dat de huid helpt om vocht beter vast te houden en de gevoelige huid verzacht. Allantoïne hydrateert de bovenste huidlagen, terwijl capryloylglycine, een hypoallergeen lipo-aminozuur, de zuurmantel van de huid reguleert en stabiliseert.
Voor het beste resultaat wordt aangeraden om ’s ochtends en ’s avonds het gezicht eerst te reinigen met de skinappeal Reinigende Mousse en vervolgens de skinappeal Zuiverende Lotion met een wattenschijfje aan te brengen op de onzuivere huidzones, zoals het gezicht, de hals, de nek en het decolleté.
Gebruik
Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Allantoin, Arginine, Capryloyl Glycine, Panthenol, Citric Acid, Pantolactone, Ethylhexylglycerin, Benzoic Acid. (FVN100192.0023)
Louis Widmer Nederland
Weide 6
4206 CJ Gorinchem
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.