Guy Laroche Drakkar Noir Eau De Toilette (50 ml)
Binnenkort weer beschikbaar
Mail mij bij voorraad
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
Binnenkort weer beschikbaar
Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette (50 ml), geïntroduceerd in 1982, is een iconische mannengeur gemaakt door parfumeur Pierre Wargnye, met een flesontwerp van Pierre Dinand. De compositie verenigt frisse citrus met kruidige en houtachtige tonen voor een krachtige, tijdloze geur die het hele jaar door draagbaar is.
Geurnoten:
Topnoten: citroenverbena, basilicum, lavendel
Hartnoten: jasmijn, jenever, kaneel
Basisnoten: sandelhout, patchouli, amber
Gebruik:
1. Verstuif op ongeveer 15 cm afstand direct op de huid.
2. Breng aan op warme zones zoals hals, polsen en achter de oren.
3. Wrijf niet na het aanbrengen om de lagen van de geur te behouden.
Bij kamertemperatuur (15–25 °C) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Ontvlambaar totdat de vloeistof volledig is opgedroogd; uit de buurt van warmtebronnen en open vuur bewaren. Vermijd contact met de ogen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.