Cruydhof Viola Tricolor Hrb/driekleurig Viooltje Druppels (50 ml)
Binnenkort weer beschikbaar
Mail mij bij voorraad
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
Binnenkort weer beschikbaar
Cruydhof Viola Tricolor Druppels (50 ml) is een enkelvoudige, biologische kruidentinctuur gemaakt van driekleurig viooltje (Viola tricolor). Voor de bereiding is 70 g gedroogd kruid gebruikt en het product is geëxtraheerd in een water‑alcoholmengsel. De tinctuur wordt in Nederland geproduceerd volgens biologische richtlijnen en draagt het EU‑biologisch keurmerk.
Eigenschappen:
• Gemaakt met 70 g gedroogd Viola tricolor-kruid per batch.
• Bevat uitsluitend natuurlijke ingrediënten uit biologische landbouw.
• Voorzien van het EU biologisch keurmerk.
Dosering: tenzij anders voorgeschreven 3× per dag 15–20 druppels in een kleine hoeveelheid water. kinderen van 2–15 jaar gebruiken hetzelfde aantal druppels als hun leeftijd in jaren. Schudden voor gebruik. Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Niet gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding. Een lichte vertroebeling of bezinking is normaal en heeft geen invloed op de kwaliteit.
Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij op het etiket anders staat.
Niet gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding.
Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Een lichte vertroebeling of bezinking is normaal en beïnvloedt de kwaliteit niet.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Tinctuur van rode iep (50 ml)
Pure yerba maté thee
Thee met guarana en açaí voor een fruitige smaak
Biologische kruidentinctuur van rozebottelvruchten (50 ml)