Aleppo Soap Co Aleppo zeep 30% laurier (200 gr)
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Aleppo Soap Co garandeert dat deze alepzeep daadwerkelijk uit Aleppo komt. Het hoge laurierbesolie percentage (30%) in de zeep heeft een bijzondere heilzame en desinfecterende werking.
Aleppo zeep wordt ook wel genoemd “Cleopatra’s zeep” of “groen goud”. Deze hoge kwaliteit olijf- en laurierbesolie (30%) zeep is rijk aan vitamines en vetzuren.
De zeep geeft een zachte en fluwelige huid.
Deze 30% zeep is ideaal voor kwetsbare, moeilijke huiden. De zeep beschermt de huid en zorgt voor een natuurlijke vochtbalans.
De zeep helpt acne, psoriasis of eczeem te verminderen.
Geschikt voor de hele familie. Tevens een natuurlijk anti-mot middel. Kan ook gebruikt worden het wassen van haren en het wassen van kleding.
Ingredienten
Olea europaea fruit oil
Laurus nobilis fruit oil
Aqua
Sodium hydroxide
Gebruik
Maak huid voor gebruik nat en spoel goed na.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Deze handige stukken ontvlekkingszeep van Evi-Line wassen zelfs de mee...
Pure hygiëne. De zeep beschermt je huid tegen bacteriën en helpt bov...
Alle sebamed producten hebben een pH waarde van 5,5 waardoor de weerst...
Houdt uw bezige handen blij en gezond