Kaoka Chocolade Puur met Frambozen Bio (100 gr)
Mail mij bij voorraad
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
Kaoka Chocolade Puur met Frambozen Bio (100 gr) is een heerlijke chocolade die de smaken van pure cacao en frambozen combineert. Deze biologische chocolade is gemaakt met zorg voor de natuur en de producenten. Het product bevat alleen natuurlijke ingrediënten, waardoor het een verantwoorde keuze is voor chocoladeliefhebbers.
Cacaomassa*, blonde rietsuiker*, cacaoboter*, frambozen 3%, vanille-extract*. *Ingrediënten afkomstig van biologische landbouw. Cacao, suiker, vanille, Fairtrade gecontroleerd volgens het Fair for Life-certificeringsschema: 97% van de ingrediënten van agrarische oorsprong zijn afkomstig van het BIOPARTENAIRE-samenwerkingsverband.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.