6x Marcel’s Green Soap Allesreiniger sinaasappel & jasmijn (750 ml)
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
De producten van Marcel’s Green Soap hebben een aangename geur, reinigen effectief en zijn volledig natuurlijk. Ze zijn vervaardigd uit plantaardige zepen en verrijkt met biologische oliën en geurstoffen.
Deze allesreiniger is zo ontworpen dat je, eenmaal begonnen met schoonmaken, niet meer kunt stoppen. Het is dan ook een allesreiniger: elk deel van je huis komt aan de beurt. Of het nu gaat om het aanrecht, de vloer, de badkamer of de keuken, alles wordt grondig gereinigd en ruikt weer heerlijk fris.
Jasmijn biedt een mysterieuze, bedwelmende geur en staat bekend als een krachtig afrodisiacum. Sinaasappel zorgt voor de nodige frisheid en helderheid. We zijn hier tenslotte om schoon te maken.
Gebruik
Anionische oppervlakte actieve stoffen, amfoterische oppervlakte actieve stoffen, parfum, biologische sinaasappelolie, biologische zonnebloemolie, biologische jasmijnolie: <5%
Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Bij contact met ogen: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.