6x Marcel’s Green Soap Afwasmiddel basilicum & vertivertgras (500 ml)
Daarom InternetDrogisterij.nl
- Voordelige prijzen
- 14 dagen bedenktijd
- Groot assortiment
- Discreet verpakt
De producten van Marcel’s Green Soap hebben een aangename geur, reinigen effectief en zijn volledig natuurlijk. Ze zijn vervaardigd uit plantaardige zepen en verrijkt met biologische oliën en geurstoffen.
Deze afwasmiddelen zijn milieuvriendelijk en tegelijkertijd krachtig tegen vet en aangekoekte etensresten. Dankzij de toevoeging van biologische oliën en parfum wordt afwassen een ware geurervaring. Terwijl je geniet van de geur, verzorgt het zachte schuim je handen met zijn voedende ingrediënten.
De combinatie van frisse basilicum en de aardse geur van vetivergras zorgt voor een unieke beleving. Volgens de Italianen geeft basilicum een gevoel van vertrouwen en energie, wat wellicht verklaart waarom ze zo spraakzaam zijn.
Anionische oppervlakte actieve stoffen: 5 tot 15%, amfoterische oppervlakte actieve stoffen, parfum, biologische basilicumolie, biologische vetiverolie: <5%
. Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Bij contact met ogen: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
Marcel's Green Soap
Eindenhoutstraat 28
2012 ML HAARLEM
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.